Terma MARLIN grzejnik łazienkowy, 1680x630 mm, WGMAR168063
Cena regularna:
Opis
Grzejnik łazienkowy Terma MARLIN 1680x630 mm, WGMAR168063:
Parametry:
- wysokość 1680 mm
- szerokość 630 mm
- rozstaw przyłączy 600 mm
- moc cieplna (75/65/20ºC) 957 W
- zasilanie wodne, wodno-elektryczne, elektryczne
- kolory do wyboru z palety
- grzejnik stalowy
- do kompletowania z zaworami podłączeniowymi oraz głowicą
Pełna paleta kolorów-> PALETA KOLORÓW TERMA
Gwarancja:
- 8 lat na powłokę grzejników we wszystkich kolorach palety RAL i specjalnych
- 8 lat na szczelność grzejników
- 3 lata na powłokę grzejników chromowanych
- 2 lata na grzałki
- 2 lata na akcesoria (galanterię grzejnikową)
UWAGA: Zdjęcie przedstawia grzejnik w innym rozmiarze i kolorze.
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Szerokość | 61 cm i więcej |
| Wysokość | 141 cm i więcej |
| Moc grzewcza (75/65/20) | 801-1000 W |
| Typ grzejnika | Drabinkowy |
| Kolor | Do wyboru z palety kolorów |
| Z wbudowaną grzałką | Nie |
| Rozstaw przyłączy: 50mm | Tak |