Stelrad Vertex Plan typ 22 1800 x 500 mm Grzejnik pionowy z gładkim panelem czołowym kolor z palety Stelrad VP22/180/050RAL
Ocena: 0
Kod produktu: VP22/180/050RAL
Producent: Stelrad
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Dostępność: Na zamówienie
Wysyłka w: 6-8 tygodni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Stelrad Vertex Plan Grzejnik pionowy z gładkim panelem czołowym VP22/180/050RAL
  • Wysokość [mm]: 1800
  • Szerokość [mm]: 500
  • Typ: 22
  • Moc: 1845 W (przy: 75/65/20C)
  • Nadciśnienie robocze 10 bar
  • Temperatura nośnika ciepła: gorąca woda do 110C
  • Podłączenie dolne centralne 50 mm