Purmo KOS V Grzejnik dekoracyjny V22 1800x600 mm, kolor biały KOSV221800600
Ocena: 5
Kod produktu: F292218006011300
Producent: Purmo (Rettig Heating)
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Dostępność: Na zamówienie
Wysyłka w: 3-4 tygodnie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Grzejnik Purmo KOS V22 1800x600 mm Grzejnik dekoracyjny KOSV221800600 - cechy produktu:
  • kolor: biały (RAL 9016)
  • szerokość: 600 mm
  • wysokość: 1800 mm
  • moc (75/65/20°C): 2092 W
  • podłączenie: 4 x G 1/2” od dołu; 2 x G 1/2” od góry - do montażu odpowietrznika i korka
  • ciśnienie robocze: 6 bar
  • temperatura maksymalna: 99 °C
  • wiele możliwości podłączenie
  • dla typu 22 podłączenia są asymetryczne względem płyt grzejnika
  • możliwe podłączenie do instalacji dolne środkowe - rozstaw 50 mm