Instal Projekt AMBRA R, Grzejnik łazienkowy 561 W, AMBR-50/140
Ocena: 0
Kod produktu: AMBR-50/140
Producent: Instal-Projekt
Cena regularna:
509.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Dostępność: Na zamówienie
Wysyłka w: 3-4 tygodnie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Grzejnik łazienkowy Instal Projekt AMBRA R 561 W, AMBR-50/140
  • smukła praktyczna konstrukcja,
  • rodzaj: drabinkowy,
  • materiał: stal,
  • powierzchnia: powłoka lakiernicza,
  • niewielka głębokość,
  • szerokość 500 mm,
  • wysokość 1394 mm,
  • wygięte rurki ułatwiają wieszanie i suszenie odzieży,
  • optymalny stosunek ceny do funkcjonalności,
  • prostszy montaż,
  • podłączenie dolne 450 mm,
  • regulacja odległości grzejnika od ściany (103-117 mm),
  • moc grzewcza (75/65/20ºC) 561 W,
  • sugerowana moc grzałki: 600 W,
  • kolor biały.
Uwaga! Zawory lub inne produkty widoczne na zdjęciach należy zakupić osobno.
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Dane techniczne
Szerokość 41-50 cm
Wysokość 121-140 cm
Moc grzewcza (75/65/20) 401-600 W
Typ grzejnika Drabinkowy
Kolor Biały
Z wbudowaną grzałką Nie
Rozstaw przyłączy: 50mm Nie