Aquaform Granada umywalka nablatowa owalna64x36 cm, kolor biały CE-U-016-11-64
Ocena: 5
Kod produktu: CE-U-016-11-64
Producent: Aquaform
Cena regularna:
404.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Umywalka nablatowa Granada - wymiary
  • Szerokość: 64 mm
  • Głębokość: 36  mm
  • Wysokość: 15 mm
Umywalka stawiana na blat - właściwości
  • Materiał: ceramika
  • Montaż: stawiana na blat
  • Kolor: biały
  • Korek do kupienia osobno,
  • Brak otworu na baterię:
  • Brak otworu przelewowego
Polska marka ceramiki, mebli i rozwiązań prysznicowych Aquaform. Marka oferuję ciekawe meble łazienkowe w zestawach szafki z umywalką lub szafki do kompletowania z blatem do umywalki nablatowej. Ceramika łazienkowa to zbiór popularnych wymiarów i wariantów kolorystycznych. Krótkie miski wc wraz z deskami wolnoopadającymi i umywalki nablatowe w różnych wymiarach dają duże możliwości aranżacyjne. Fronty i korpusy mebli wykonane z 16mm płyty lakierowanej wraz z cichym systemem domykania szuflad. Każdy mebel jest do samodzielnego montaży. Zestawy mebli zostały również powiększone o stylowe słupki łazienkowe o uniwersalnej wysokości 145 cm. Meble łazienkowe nie posiadają uchwytów - ich kolekcja jest obszerna zarówno w kolory jak i formy. Nowością jest tania miska myjąca Marabella. Toaleta z funkcją bidetu w białym kolorze z pewnością sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach.