Aquaform Cueta umywalka nablatowa 48x37cm z otworem na baterię, kolor biały CE-U-017-11-48
Ocena: 4
Kod produktu: CE-U-017-11-48
Producent: Aquaform
Cena regularna:
306.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Umywalka nablatowa z otworem na baterię Aquaform Cueta - wymiary "
  • Szerokość: 48 mm
  • Głębokość: 37  mm
  • Wysokość: 13 mm
Umywalka stawiana na blat 48cm Aquaform Cueta - właściwości :
  • Materiał: ceramika
  • Montaż: stawiana na blat
  • Kolor: biały
  • Korek do kupienia osobno,
  • umywalka bez przelewu,
  • z otworem na baterię,
Meble łazienkowe Aquaform to popularne zestawy takie jak szafka z umywalką i dodatkowe, uzupełniające produkty czyli słupki (wysoka szafka łazienkowa), czy szafki wiszące.  Szafki pod umywalkę Aquaform znajdziemy w wariantach z umywalką meblową oraz w opcji do kompletowania z blatem i umywalką nablatową. Popularny komplet to zestaw szafka z umywalką Aquaform , który dostępny jest w kolorze białym (połysk) oraz dąb canela (imitacja drewna). Komplet meblowy Aquaform możemy dodatkowo dopasować kolorystycznie do wnętrza łazienki poprzez dobór uchwytów meblowych w odpowiednim wykończeniu. Fronty i korpusy mebli wykonane z 16mm płyty lakierowanej, a szuflady wyposażone są w system cichego domykania (soft close). Meble Aquaform przeznaczone są do samodzielnego montażu.