KFA Logon Black Premium kolumna natryskowa termostatyczna kolor czarny 5746-920-81
Cena regularna:
1 420,00 zł
Promocja trwa do 10 czerwca 2026
DOSTĘPNY (mała ilość)
Opis
KFA Logon Premium kolumna natryskowa termostatyczna kolor czarny 5746-920-81

Czarna kolumna natryskowa z termostatem Kfa Logon - wymiary:
- Deszczownica: 25x25 cm,
- Rozstaw przyłączy [mm]: 150 ± 15
- Długość węża [cm]: 150
- Regulacja wysokości: 115 - 155 cm
- Ramię: 37 cm
KFA Logon 5746-920-81 zestaw prysznicowy z deszczownicą - cechy produktu:
- montaż: natynkowy,
- z termostatem,
- kolor: czarny mat,
- rączka natrysku - 1 strumień,
- system czyszczenia: Easy Clean,
- materiał węża: PVC,
- element sterujący: regulator termostatyczny SEDAL.
Kfa Logon czarny mat zestaw prysznicowy - w komplecie:
- drążek natrysku,
- dysk przegubowy,
- rączka natrysku z uchwytem,
- zestaw montażowy (mimośrody z uszczelkami + rozety kwadratowe‒ 2 szt.,
- mocowanie ścienne drążka ‒ 1 szt.),
- wąż natrysku PVC L=1500 mm,
- rękawiczki montażowe białe.

KFA Armatura to producent nowoczesnych rozwiązań z obszaru armatury sanitarnej i grzewczej. Historia firmy sięga roku 1922 r., w którym swoją działalność rozpoczęła Łagiewnicka Fabryka Armatur. Obecnie posiada szeroką ofertę baterii łazienkowych i kuchennych, grzejników aluminiowych, a także zaworów i armatury C.O.
Wyrazista kolekcja chromowanych i czarnych baterii łazienkowych. Seria Logon zadebiutowała w 2020 roku od razu ciesząc się sporym zainteresowaniem Klientów. W ramach serii Kfa Logon producent oferuję czarną baterię wolnostojącą, natynkowy zestaw natryskowy oraz czarne baterie do umywalki. Baterie kolekcji Logon zawierają w zestawach elementy podtynkowe i wszystkie elementy niezbędne do montażu. Produkty objęte są dwuletnią gwarancją.
Mocna, wyrazista bryła baterii Logon Black pasuje do nowoczesnych, loftowych łazienek. Armatura łazienkowa Logon Kfa to niewielka, ergonomiczna a zarazem bardzo stylowa kolekcja baterii łazienkowych. Logon black to 12 produktów dedykowanych m.in do umywalki, prysznica oraz do wanny. Całość wykonana w geometrycznych kształtach, wykończona stylowym czarno-matowym pokryciem.


KFA Armatura to polski producent armatury sanitarnej i grzewczej. Pierwsza fabryka KFA założona została w 1922 roku (jako Łagiewnicka Fabryka Armatur). Aktualnie produkcja skoncentrowana jest w Nisku (Podkarpacie).
Katalog produktów KFA Armatura to przede wszystkim szeroki wybór baterii łazienkowych i kuchennych. KFA w produkcji swojego asortymentu stawia na połączenie ergonomii, funkcjonalności i estetyki produktu. Popularność produktów KFA Armatura potwierdzają liczne nagrody m.in. „Łazienka - Wybór Roku 2020” dla baterii z kolekcji Moza, czy „Dobry Wzór” dla baterii kuchennej Mungo. Asortyment KFA objęty jest wieloletnią gwarancją (w zależności od produktu - nawet do 10 lat), a w razie awarii funkcjonuje wygodny i profesjonalny „serwis 48h”.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Typ baterii | Termostatyczna |
| Montaż | Natynkowy |
| Deszczownica | Kwadratowa |
| Gwarancja [lat] | 2 |
| Typ produktu | Zestawy natryskowe |
| Montaż | Natynkowy |
| Typ baterii | Termostatyczna |
| Deszczownica | Kwadratowa |
| Wylewka wannowa | Nie |
| Wylewka wannowa | Nie |
| Typ baterii | Termostatyczna |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Kfa Logon Black |

















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.